CCM02-5.08-CH
מק"ט מוצר של DigiKey
5245-CCM02-5.08-CH-ND
יצרן
euro-block
מק"ט מוצר של היצרן
CCM02-5.08-CH
תיאור
TERM BLOCK HDR 2POS 5.08MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
קטגוריה
זרם - IEC
20A
יצרן
euro-block
מתח - IEC
320 V
סדרה
זרם - UL
15 A
אריזה
שקית
מתח - UL
300 V
סטטוס החלק
פעיל
מידה או תחום מידות של חוט - AWG
‎12-28 AWG‎
סוג
ראש, פיני זכר, מעוטף (2 צדדים)
עובי או תחום עוביי חוטים - ממ"ר
2.5 ממ"ר
מספר המיקומים
2
צבע
ירוק
מיקומים לרמה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C