MRR522-5.08-V
מק"ט מוצר של DigiKey
5245-MRR522-5.08-V-ND
יצרן
euro-block
מק"ט מוצר של היצרן
MRR522-5.08-V
תיאור
TERM BLK 2POS TOP ENTRY 5.08MM P
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 פסי הדקים - חוט-ללוח אנכי ללוח 0.200‏ אינץ' (5.08‏ מ"מ) חור מעבר
קטגוריה
עובי חוט
‎14-30 AWG‎
יצרן
euro-block
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
סיומת חוט
בורג - מלחץ כלוב מתרומם
אריזה
בתפזורת
צבע
ירוק
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר הרמות
1
חומר הבית
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6
מיקומים לרמה
2
חומר מגע - ציפוי
סגסוגת נחושת - מצופה בדיל
פסיעה
0.200‏ אינץ' (5.08‏ מ"מ)
חומר מהדק - ציפוי
סגסוגת נחושת - מצופה ניקל
כיוון חיבור
אנכי ללוח
חומר בורג - ציפוי
פלדה - מצופה אבץ
זרם
24 A
מומנט - בורג
‎0.4Nm (3.5Lb-In)‎
מתח
250 V