DT-AR-045-24
מק"ט מוצר של DigiKey
2985-DT-AR-045-24-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DT-AR-045-24
תיאור
TE ASSY,DA,45W,24VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אוויר לאוויר תרמיים - תרמו-אלקטריים מכללי פלטיה (Peltier) 47.9 W
קטגוריה
מתח
24 V
יצרן
European Thermodynamics Ltd
מיקום מאוורר
צד חם
סדרה
הספק - כניסה
58 W
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 50°C
סטטוס החלק
פעיל
משקל
lbs‏ 2.6‏ (1.2‏ ק"ג)
סוג העברת חום
אוויר לאוויר
מידות - כוללות
אורך 160‏ מ"מ x‏ רוחב 122‏ מ"מ x‏ גובה 84‏ מ"מ
הספק - קירור
47.9 W
מספר מוצר בסיס
זרם
2.9 A