HP06-2/24-100/240ET
מק"ט מוצר של DigiKey
2985-HP06-2/24-100/240ET-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HP06-2/24-100/240ET
תיאור
IP20, PTC HEATER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
‎PTC‎ 455°F (235°C) אלומיניום 3.397‏ אינץ' (100.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HP06-2/24-100/240ET דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
רוחב
1.500‏ אינץ' (38.10‏ מ"מ)
יצרן
European Thermodynamics Ltd
עובי
0.335‏ אינץ' (8.50‏ מ"מ)
סדרה
חומר
אלומיניום
אריזה
שקית
שיטת הצמדה
ללא דבק רגיש ללחץ
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
חוטים מוליכים
סוג
‎PTC‎
אורך - חוט מוליך
דירוג טמפרטורה
455°F (235°C)
חומר - בידוד
סיליקון
הספק (Watts)
210 W
עובי חוט
‎18AWG‎
מתח
240V