MR25H40MDF
מק"ט מוצר של DigiKey
819-1055-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MR25H40MDF
תיאור
IC RAM 4MBIT SPI 40MHZ 8DFN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
(MRAM (Magnetoresistive RAM זיכרון IC 4Mbit SPI 40 MHz 8-DFN-EP, דגל קטן (5‎×6)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MR25H40MDF דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
SPI
יצרן
תדר השעון
40 MHz
אריזה
מגש
מתח - הספקה
3V ~ 3.6V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)