AMS1117-3.3
מק"ט מוצר של DigiKey
5272-AMS1117-3.3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5272-AMS1117-3.3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5272-AMS1117-3.3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AMS1117-3.3
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3L
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A SOT-223-3L
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
גבול זרם
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
12V
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V