ERFSL185332RZ אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bel Fuse Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 33V 1.85 A Ih הרכבה משטחית 2920 (7351 מטרי)‏, קעור
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ERFSL185332RZ
מק"ט מוצר של DigiKey
5916-ERFSL185332RZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5916-ERFSL185332RZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5916-ERFSL185332RZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERFSL185332RZ
תיאור
2920/1.85AMP/33V/T&R/ROHS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זמן עד לניתוק
2.5 s
יצרן
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
40 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
150 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
2920 (7351 מטרי)‏, קעור
מתח - מקס'
33V
גודל / מידה
אורך 0.290‏ אינץ' x‏ רוחב 0.202‏ אינץ' (7.36 מ"מ x‏ 5.12‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.85 A
עובי (מרבי)
זרם - ניתוק (It)
3.7 A
סוכנות הרשאות
cURus
זרם - מקס'
100 A