ERFSM035162RZ
מק"ט מוצר של DigiKey
5916-ERFSM035162RZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5916-ERFSM035162RZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5916-ERFSM035162RZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERFSM035162RZ
תיאור
1210/0.35AMP/16V/T&R/ROHS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 16V 350 mA Ih הרכבה משטחית 1210‏ (3225 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
200 ms
יצרן
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
320 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
1.3 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1210‏ (3225 מטרי), קעור
מתח - מקס'
16V
גודל / מידה
אורך 0.127‏ אינץ' x‏ רוחב 0.101‏ אינץ' (3.22 מ"מ x‏ 2.58‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
350 mA
עובי (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
700 mA
סוכנות הרשאות
cURus
זרם - מקס'
100 A