ERFSN050082RZ
מק"ט מוצר של DigiKey
5916-ERFSN050082RZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5916-ERFSN050082RZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5916-ERFSN050082RZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERFSN050082RZ
תיאור
1206/0.50AMP/08V/T&R/ROHS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 8V 500 mA Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
100 ms
יצרן
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
150 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
700 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קעור
מתח - מקס'
8V
גודל / מידה
אורך 0.128‏ אינץ' x‏ רוחב 0.065‏ אינץ' (3.25 מ"מ x‏ 1.65‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
500 mA
עובי (מרבי)
0.022‏ אינץ' (0.55‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1 A
סוכנות הרשאות
cURus
זרם - מקס'
100 A