ERFSR050062RZ
מק"ט מוצר של DigiKey
5916-ERFSR050062RZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5916-ERFSR050062RZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5916-ERFSR050062RZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERFSR050062RZ
תיאור
0805/0.50AMP/06V/T&R/ROHS
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 500 mA Ih הרכבה משטחית 0805 (2012 מטרי)‏, קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
100 ms
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
150 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
850 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)‏, קעור
מתח - מקס'
6V
גודל / מידה
אורך 0.085‏ אינץ' x‏ רוחב 0.053‏ אינץ' (2.15 מ"מ x‏ 1.35‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
500 mA
עובי (מרבי)
0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1 A
זרם - מקס'
100 A