2506032217Y2
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-2506032217Y2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-2506032217Y2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-2506032217Y2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2506032217Y2
תיאור
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
220 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 2A 800mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
800mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
220 Ohms @ 100 MHz