2506033007Y3
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-1439-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-1439-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-1439-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2506033007Y3
תיאור
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
30 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 3A 40mOhm
מודלים EDA/CAD
2506033007Y3 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
3A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
40mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
30 Ohms @ 100 MHz