2506033317H0
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-1626-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-1626-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-1626-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2506033317H0
תיאור
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
330 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 50mA 1.2Ohm
מודלים EDA/CAD
2506033317H0 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
50mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1.2Ohm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
330 Ohms @ 100 MHz