2506036017H0 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 600 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 200mA 80mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 200mA |
יצרן Fair-Rite Products Corp. | התנגדות DC (DCR) (מקס') 80mOhm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
עכבה @ תדר 600 Ohms @ 100 MHz | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.031 אינץ' (1.60 מ"מ x 0.80 מ"מ) |