2508051217Y3
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-1443-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-1443-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-1443-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2508051217Y3
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 3A 50mOhm
מודלים EDA/CAD
2508051217Y3 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
3A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
50mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz