2508051217Y6
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-1472-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-1472-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-1472-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2508051217Y6
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 6A 25mOhm
מודלים EDA/CAD
2508051217Y6 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
6A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
25mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz