2508056017Y0
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-1468-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-1468-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-1468-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2508056017Y0
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 300mA 350mOhm
מודלים EDA/CAD
2508056017Y0 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
300mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
350mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz