2512061217Y0
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-1404-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-1404-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-1404-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2512061217Y0
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 450mA 200 MOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
2512061217Y0 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
450mA
יצרן
Fair-Rite Products Corp.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
200 MOhm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz