2512061217Y0 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 120 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 450mA 200 MOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 2512061217Y0 דגמים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 450mA |
יצרן Fair-Rite Products Corp. | התנגדות DC (DCR) (מקס') 200 MOhm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 1206 (3216 מטרי) |
סוג מסנן קו אות | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר הקווים 1 | גובה (מקס') 0.051 אינץ' (1.30 מ"מ) |
עכבה @ תדר 120 Ohms @ 100 MHz | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (3.20 מ"מ x 1.60 מ"מ) |