2512061517Y3
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-1390-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-1390-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-1390-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2512061517Y3
תיאור
FERRITE BEAD 150 OHM 1206 1LN
תיאור מפורט
150 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 3A 50mOhm
מודלים EDA/CAD
2512061517Y3 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
3A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
50mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
150 Ohms @ 100 MHz