2512066017Y1
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-1489-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-1489-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-1489-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2512066017Y1
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 1A 200 MOhm
מודלים EDA/CAD
2512066017Y1 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
200 MOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz