2518065007Y6
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-1466-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-1466-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-1466-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2518065007Y6
תיאור
FERRITE BEAD 50 OHM 1806 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1806 (4516 מטרי) 6A 10mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
2518065007Y6 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
6A
יצרן
Fair-Rite Products Corp.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
10mOhm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1806 (4516 מטרי)
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
50 Ohms @ 100 MHz