2522195518G4
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-2522195518G4TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-2522195518G4CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-2522195518G4DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2522195518G4
תיאור
FERRITE BEAD 550 OHM 2220 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
550 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 2220 (5750 מטרי) 4A 35mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
4A
יצרן
Fair-Rite Products Corp.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
35mOhm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.087‏ אינץ' (2.22‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
550 Ohms @ 100 MHz