7H.51.8.110.0400
מק"ט מוצר של DigiKey
2066-7H.51.8.110.0400-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7H.51.8.110.0400
תיאור
PANEL HEATER 120VAC 400W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כונן מחמם, 400W אורך 3.47 אינץ' ‏x‏ רוחב 2.64 אינץ'‏ x‏ גובה 3.89 אינץ'‏ (88.2‏ מ"מ x‏ 67.0‏ מ"מ x‏ 98.7‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג
יחידת חימום
יצרן
Finder Relays, Inc.
מתח - כניסה
110VAC
סדרה
מפרט
מחמם, 400W