FO7HSCAE25.0-T1
מק"ט מוצר של DigiKey
631-FO7HSCAE25.0-T1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
631-FO7HSCAE25.0-T1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
631-FO7HSCAE25.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FO7HSCAE25.0-T1
תיאור
OSC XO 25MHZ 3.3V HCMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FO7HSCAE25.0-T1 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±100ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
15mA