05-20-A-0101-A-4-06-4-T | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 2073-05-20-A-0101-A-4-06-4-T-ND |
יצרן | |
תיאור | CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 3.98" |