05-22-A-0050-A-4-06-4-T
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-05-22-A-0050-A-4-06-4-T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
05-22-A-0050-A-4-06-4-T
תיאור
CABLE FFC/FPC 22POS 0.5MM 1.97"