05-32-D-0304-A-4-06-4-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
Molex
Molex
32 חיבורים FFC, FPC כבל 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
05-32-D-0304-A-4-06-4-T
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-05-32-D-0304-A-4-06-4-T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
05-32-D-0304-A-4-06-4-T
תיאור
CABLE FFC/FPC 32POS 0.5MM 12"