05-34-D-0076-A-4-06-4-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
GCT
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
GCT
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
34 חיבורים FFC, FPC כבל 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) 2.992‏ אינץ' (76.00‏ מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
05-34-D-0076-A-4-06-4-T
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-05-34-D-0076-A-4-06-4-T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
05-34-D-0076-A-4-06-4-T
תיאור
CABLE FFC/FPC 34POS 0.5MM 2.99"