BC035-10-A-0380-0300-L-G
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BC035-10-A-0380-0300-L-G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BC035-10-A-0380-0300-L-G
תיאור
10W, 1.0MM PITCH PIN HDR, DIL, T
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 10 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BC035-10-A-0380-0300-L-G דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ)
סדרה
אורך המגע - זקף
אריזה
תיבה
אורך מגע כולל
סטטוס החלק
פעיל
גובה הבידוד
סוג מחבר
צורת המגע
מרובע
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - חיבור
זהב
פסיעה - חיבור
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
מספר המיקומים
גימור מגע - זקף
זהב
מספר השורות
2
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מרווח שורות - בחיבור
חומר בידוד
פולימר גביש נוזלי (LCP)
מספר המיקומים הטעונים
הכול
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סגנון
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
עיטוף
לא-מעוטה
צבע בידוד
שחור
סוג ההרכבה
דירוג זרם (אמפר)
1A (לכל מגע)