BC035-20-A-0380-0300-L-G
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BC035-20-A-0380-0300-L-G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BC035-20-A-0380-0300-L-G
תיאור
20W, 1.0MM PITCH PIN HDR, DIL, T
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 20 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
BC035-20-A-0380-0300-L-G דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
אורך מגע כולל
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
1A (לכל מגע)