BF030-16A-B1-0360-0277-0600-LB
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BF030-16A-B1-0360-0277-0600-LBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-BF030-16A-B1-0360-0277-0600-LBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-BF030-16A-B1-0360-0277-0600-LBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BF030-16A-B1-0360-0277-0600-LB
תיאור
16POS, 2MM PITCH PIN HDR, DIL, S
מודלים EDA/CAD
אורך מגע - בחיבור
0.142‏ אינץ' (3.60‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)