BF030-16A-B1-0600-0277-0600-LB
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BF030-16A-B1-0600-0277-0600-LBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-BF030-16A-B1-0600-0277-0600-LBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-BF030-16A-B1-0600-0277-0600-LBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BF030-16A-B1-0600-0277-0600-LB
תיאור
16POS, 2MM PITCH PIN HDR, DIL, S
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 16 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
זהב
פסיעה - חיבור
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מספר המיקומים
חומר בידוד
פולימר גביש נוזלי (LCP)
מספר השורות
2
מאפיינים
מוביל לוח, Pick and Place
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)