BF050-12-A-B-0400-0300-L-G
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BF050-12-A-B-0400-0300-L-G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BF050-12-A-B-0400-0300-L-G
תיאור
12POS, 2MM PITCH PIN HDR, DIL, T
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 12 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
אורך מגע כולל
אריזה
תיבה
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
זהב
מספר המיקומים
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מספר השורות
2
חומר בידוד
פולימר גביש נוזלי (LCP)
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)