BF050-20-A-B-0600-0300-L-G
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BF050-20-A-B-0600-0300-L-G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BF050-20-A-B-0600-0300-L-G
תיאור
20POS, 2MM PITCH PIN HDR, DIL, T
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 20 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)