BF085-10-A-0240-N-D
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BF085-10-A-0240-N-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BF085-10-A-0240-N-D
תיאור
10W, 2MM PITCH SOCKET, SIL, TH,
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 חיבורים שקע מחבר 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ) חור מעבר זהב
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גימור מגע - חיבור
סדרה
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
אריזה
צינור
צבע בידוד
שחור
סטטוס החלק
פעיל
גובה הבידוד
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
סוג מחבר
אורך המגע - זקף
סוג מגע
שקע נקבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סגנון
לוח ללוח
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
גימור מגע - זקף
זהב
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)