BF100-10-A-C-0-0625-N-D
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BF100-10-A-C-0-0625-N-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BF100-10-A-C-0-0625-N-D
תיאור
10W, 2MM PITCH SOCKET, DIL, SMT,
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 חיבורים שקע, כניסה תחתונה או עליונה מחבר 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית זהב
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BF100-10-A-C-0-0625-N-D דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גימור מגע - חיבור
סדרה
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
אריזה
צינור
צבע בידוד
שחור
סטטוס החלק
פעיל
גובה הבידוד
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
סוג מחבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג מגע
שקע נקבה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
לוח ללוח
גימור מגע - זקף
זהב
מספר המיקומים
מאפיינים
Pick and Place
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)