FFC2A36-40-0-T-R
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-FFC2A36-40-0-T-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-FFC2A36-40-0-T-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-FFC2A36-40-0-T-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FFC2A36-40-0-T-R
תיאור
40W, 0.5MM, FFC CON, VERT, FLIP-
תיאור מפורט
40 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית
קטגוריה
סוג קצה כבל
ישר, קוני
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
חומר מפעיל (Actuator)
פולימר גביש נוזלי (LCP)
מאפיינים
רתק הלחמה, כוח החדרה אפס (ZIF)
ערך נקוב של המתח
30V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המיקומים
40
דירוג זרם (אמפר)
0.5A (לכל מגע)