FFC2B21-40-T
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-FFC2B21-40-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FFC2B21-40-T
תיאור
CONN FFC BOTTOM 40POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FFC2B21-40-T דגמים
קטגוריה
יכולת נעילה
נועל גררה
סוג קצה כבל
קוני
גימור מגע
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
חומר הבית
תרמו-פלסטי
חומר מפעיל (Actuator)
תרמו-פלסטי
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
ערך נקוב של המתח
50V
מספר המיקומים
40
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
UL94 V-0
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
0.4A