FFC2B35-40-T
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-FFC2B35-40-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FFC2B35-40-T
תיאור
CONN FFC BOTTOM 40POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
40 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FFC2B35-40-T דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
ישר, קוני
גימור מגע
בדיל
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
חומר מפעיל (Actuator)
פולימר גביש נוזלי (LCP)
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים
40
דירוג זרם (אמפר)
0.4A