FFC3B07-40-T
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-FFC3B07-40-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-FFC3B07-40-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FFC3B07-40-T
תיאור
CONN FFC FPC BOTTOM 40POS 1MM RA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FFC3B07-40-T דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
קוני
יצרן
GCT
חומר מגע
ארד זרחני
סדרה
גימור מגע
בדיל
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
חומר הבית
תרמו-פלסטי
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
תרמו-פלסטי
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
רתק הלחמה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר המיקומים
40
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.4A