GT010N10TL
מק"ט מוצר של DigiKey
3141-GT010N10TLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3141-GT010N10TLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3141-GT010N10TLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GT010N10TL
תיאור
MOSFET N-CH 100V 370A 400W 1.35M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 370A (Tc) 400W (Tc) הרכבה משטחית
קטגוריה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V
יצרן
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏1.35‏, A‏50‏, V‏10‏
סדרה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
184 nC @ 10 V
סטטוס החלק
פעיל
Vgs (מקס')
20V
סוג FET
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
13166 pF @ 50 V
טכנולוגיה
פיזור הספק (מקס')
400W (Tc)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C