GT060N04D3
מק"ט מוצר של DigiKey
3141-GT060N04D3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3141-GT060N04D3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3141-GT060N04D3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GT060N04D3
תיאור
N40V,RD(MAX)<6.5M@10V,RD(MAX)<10
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 56A (Tc) 60W (Tc) הרכבה משטחית ‎8-DFN (3.15×3.05)‎
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏6.5‏, A‏30‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
25 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1280 pF @ 20 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
60W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎8-DFN (3.15×3.05)‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V