BZT52B39
מק"ט מוצר של DigiKey
4786-BZT52B39TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4786-BZT52B39CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4786-BZT52B39DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B39
תיאור
DIODE ZENER 39V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 39 V 500 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
130 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 27.3 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
500 mW