BZV55-B10
מק"ט מוצר של DigiKey
4786-BZV55-B10TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4786-BZV55-B10CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4786-BZV55-B10DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZV55-B10
תיאור
DIODE ZENER 10V 400MW SOD80
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 400 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-80 MiniMELF
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 7 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C (TJ)
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
400 mW