BZX84B2V4
מק"ט מוצר של DigiKey
4786-BZX84B2V4TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4786-BZX84B2V4CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4786-BZX84B2V4DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B2V4
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 350MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 350 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23
קטגוריה
הספק - מקס'
350 mW
יצרן
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%