BZX84B4V3
מק"ט מוצר של DigiKey
4786-BZX84B4V3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4786-BZX84B4V3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4786-BZX84B4V3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B4V3
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 350MW SOT-23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 350 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 1 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23
הספק - מקס'
350 mW