GSFR2500J
מק"ט מוצר של DigiKey
4786-GSFR2500JTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4786-GSFR2500JCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4786-GSFR2500JDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GSFR2500J
תיאור
DIODE STD 2500V 500MA DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 2500 V 500mA הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
500 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 2500 V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ Vr‏, F
30pF ב-4V, 1MHz
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
2500 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
500mA
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
2.5 V @ 500 mA
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C