SMAJ6.5CA
מק"ט מוצר של DigiKey
4786-SMAJ6.5CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4786-SMAJ6.5CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4786-SMAJ6.5CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ6.5CA
תיאור
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11.2V מלחץ35.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
11.2V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
35.7A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
6.5V
מתח - פריצה (מינ')
7.22V