B2G32UDNB20C000113U1930
מק"ט מוצר של DigiKey
3147-B2G32UDNB20C000113U1930TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3147-B2G32UDNB20C000113U1930CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3147-B2G32UDNB20C000113U1930DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B2G32UDNB20C000113U1930
תיאור
LED BLUE/ORANGE CLEAR 0605 SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כחול, כתום 605 ננומטר כתום, 470 ננומטר כחול חיוויי LED - בדידים 2V כתום, 3.3V כחול 0605 (1613 מטרי)
קטגוריה
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2V כתום, 3.3V כחול
יצרן
זרם - בדיקה
20mA